| Madycu a întrebat:

Hei TPU m-am uitat la niste filme de groaza insa cu mult timp in urma si de atunci tot simt ca ma urmareste cineva noaptea sau atunci cand fac baie sau chiar cand ma spal pe fata ce sa fac sa scap de aceasta senzatie? le-am zis alor mei si nu ma cred

5 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Ti-o trebuit groaza... incearca sa te gandesti la altceva, daca uiti si iti amintesti gaseste ceva de facut. O sa uiti dupa un timp. O sa iti treaca cand o sa vezi ca nu te urmareste nimic.

| Fabb a răspuns:

Nimic,daca nu te mai gandesti trec de la sine.

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Nu te mai gandi la filmele de groaza, la aceea senzatie. Nu te mai uita in oglinda (cautand pe „cineva" care te urmareste). Fa alt ceva-asculta muzica care te linisteste, fa-ti temele, uita de tot, deseneaza etc.

| Ade30 a răspuns:

Uita-te la alt gen de filme si incearca sa iti ti mintea ocupata cu multe activitati

| lallala07 a răspuns:

Aceste lucruri sunt normale. Subconstientul tau isi imagineaza toate lucrurile acestea, poate pentru ca te'ai speriat foarte tare la filmele pe care le'ai vazut, dar o sa treaca cu timpul.