| calin91 a întrebat:

TPU as vrea sa va intreb cine ma poate ajuta la un lucru +funda! Cand vreau sa ma joc in unele jocuri cum ar fi spider-man 3 spider-man shattered dimensions si Left 4 dead cind intru in jocurile acestea si vreau sa ma joc merge greu ex. cind apas w sa merg inainte apoi trebuie sa astept putin pana merge si tot asa. cine imi poate zice ce are si cum sa scap de asta! Va rog!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iliutz a răspuns:

E de vina calculatorul poate e mai vechi si jocul e nou aparut are cerinte mari.Incearca cand intri in joc dai la option si video trecel totate pe low si rezolutia cea mai mica.

1 răspuns:
| IoNut9980 a răspuns:

Pai ai lag.Lag inseamna ca iti merge greu calculatorul sau ai memoria prea mica. Daca ai 512 RAM jocurile astea cum ar fi Left 4 dead 2, Spider-man 3 nu o sa mearga cu ar trebui.
Fundita happy?