| Ionutz a întrebat:

TPU cum as putea sa imi scot o masea ma doare de mor nu rezit pana ce trebuie sa merg la dentist trebuie sa o scot azi cum procedez? plizz multumesc p. s. mnu misca deloc.

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Leag-o cu o ata, apoi leaga ata de clanta, si deschide usa de mai multe ori pana iasa laughing e dureros dar eficient. mi-e mi-a iesit cu un dinte chestia. bafta. laughing

| davidutzu12 a răspuns:

Daca te doare atat de rau ar trebui sa mergi la dentist deoarece se poate inrautati situatia.