| anonim_4396 a întrebat:

TPU incalca in mod repetat Constitutia Romaniei! Acestea sunt cateva incalcari ale legii!
CAPITOLUL I - Dispozitii comune
ARTICOLUL 16 - Egalitatea in drepturi
CAPITOLUL II - Drepturile si libertatile fundamentale
ARTICOLUL 24 - Dreptul la aparare
ARTICOLUL 30 - Libertatea de exprimare
CAPITOLUL III - Indatoririle fundamentale
ARTICOLUL 57 - Exercitarea drepturilor si a libertatilor

9 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu TPU incalca aceste reglementari ci uni utilizatori.

| xBebee a răspuns:

TU glumeşti nu?
Aici ne exprimăm liber opinia şi nu încalc nicio lege dacă eu îmi pot dezvăluii viaţa mea intimă atâta timp cât suntde acord.Aici toţi suntem egali : putem pune întrebări cât şi da răspunsuri.
Deci nu cred că încalcă nimic.Dar asta e doar părerea mea EXPRIMATĂ LIBER♥

| anonim_4396 explică (pentru xBebee):

Ma exprim liber si imi sunt sterse intrebari raspunsuri in mod repetat si mi se i-au drepturi de utilizator de catre admini! De asemenea cunosc useri care prin aceasta exprimare libera care continea informatii adresate impotriva religiei sau institutiei de stat, au fost suspendati in mod permanent fara de a avea sansa de asi exercita Dreptul la aparare, adica incalcand alt articol aume articolul 57 cap. 3 din constitutia romaniei! Userii mai vechi de asemenea prin regulamentul De la campionul zilei primesc un avataj de la admini! De asemenea cunosc useri care sunt clari avatajati, adica sta la decizie unor useri sa fie sterse anumite intrebari cel mai bun caz fiind Emas!

| xBebee a răspuns (pentru anonim_4396):

Acei useri ar trebui blocaţi.Ar trebuii să vorbeşti cu admini despre acest lucru.

| anonim_4396 explică (pentru xBebee):

Crezi ca nu am incercat? Adminii nu raspund cand sunt contactati si nu ajuta userii in problemele lor! Ei incalcandu-si atributele de Admini!

| xBebee a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu mai folosii acest site.Nu ştiu ce să zic...caută altul la care admnii răspund însă îţi mulţumim pentru avertisment. Însă la întrebarea ta trebuia să fii mai explicit ca să înţelegem şi noi la ce te referi.

| anonim_4396 explică (pentru xBebee):

Este cam singurul din tara care il stiu de genul asta! Macar daca o sa fie schimbai Adminii atunci ar fi totul in regula!

| xBebee a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fii o idee, însă nu cred că se vor schimba.Te voi ajuta să cauţi un site sigur!

| anonim_4396 explică (pentru xBebee):

Multumesc!