| LeeJiEun a întrebat:

TPU!
M-ar interesa niste carti in care se vorbeste despre mentalism sau iluzionism pentru ca pe internet nu se gaseste nimic.As vrea sa imi dati niste nume de carti in care zice cum se face(adica cum sa citesti gandurile sau cum sa transmiti un mesaj sau sa indoi liguri) asta m-ar interesa.Niste nume de carti...
Dau funditaaabig grin Mersi muult

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu zic sa cumperi cartea "Cum ne tratam de prostie" sau "Cum sa cautam adevaratele valori" orice pe temele astea te va ajuta mult.

| LeeJiEun explică (pentru AlexanderAdrian):

Deci..de ce ai mai raspuns la intrebare daca ai chef sa te dai mare cu prostia ta? Daca nu iti convine intrebarea nu raspunzi la ea si gata.straight face
Oameni mai prosti ca tine nu am mai vazut ..sincer.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru LeeJiEun):

Asa ai vrea tu sa crezi. Multe succesuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine las-o balta.
Sau cere de la biblioteca.

| qrage a răspuns:

Cauta la biblioteca ceva de iozefini. sunt cateva carti mai vechi... asa ceva nu cred ca gasesti pe net big grin

| Andreeapuk a răspuns:

Te inteleg.