| BountyLoverXD a întrebat:

TPU! Parintii mei, care se uita foarte des la stiri, tot zic ca s-ar putea curand sa fie un razboi in Romania, pentru ca ei vad disputele si toate astea dintre politicieni, oare au dreptate? Voi ce ziceti? Adica chiar se poate, dar ei pana acum mai ziceau ca va fi razboi si asa ceva, dar nu s-a intamplat nimic asa rau... Ce ziceti?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu va fi nici un razboi

| oOSaritaOo a răspuns:

Sfătuieşte-i să nu se mai uite aşa mul la televizor, strică. Nu va fi niciun război, după părerea mea.
P.S. s-a demonstrat că oamenii care se uită mai mult la televizor le este mai frică să iasă afară decât cei care nu se uită aşa mult... deci turn off tv!

| Nordic a răspuns:

Război va fi. Dar nu acum. Și cand va fi, va fi unul mondial.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate au spus,, revolutie,,. Asta nu ar fi de mirare, avand in vedere tensiunea sociala.Dar e cu totul altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va fi nici un razboi, astia ne fura prin rotatie, nu e deloc dificil sa iti dai seama...

| minho a răspuns:

Da, nu cred ca va fi nici un razboi, adica ca sa inceapa un razboi ar trebui sa se intample alte lucruri mai grave.Nu zic ca astea nu sunt grave doar ca nu de asemenea intensitae pentru a porni un razboi.