| Drums a întrebat:

TPU repede ajutorrrr! sunt disperata.sa incep:acum ma jucam imvu pe laptopul surorii mele, dar dintr-o data mi-a dat imvu not responding si acum nu stiu ce sa fac, mousul se misca pe ecran dar nu pot da clouse la nimic, nu-mi raspunde la ctrl=alt=delete, cand apas butonul sa il sting nu se stinge, ce sa mai fac? va rog mult sunt disperata va rog din suflet. o ultima solutie pentru mine ar fi sa-l las sa-si descarce bateria si sa se inchidfa singur, in speranta ca atunci cand il voi redeschide va fi la fel ca inainte. va multumesc mult si va rog frumos sa ma ajutati.va pup e urgent!

3 răspunsuri:
| PinkNightmares a răspuns:

Stange laptopu si reaprindelhappy. fundita?confused/

| PinkNightmares a răspuns:

Stange laptopu si reaprinde'l happy... fundita?big grin

| laraxlena a răspuns:

Sterge imvu din laptop iar apoi instaleaza-l din nou, si mie mi s-a intamplat sa se blocheze si sa nu ma mai pot intra, pur si simplu
da inchide laptopul cu tot cu imvu deschis, deschidel inapoi iar apoi sterge-l si reinstaleaza-l