| miutzatha a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar telefon si nu stiu ce sa leg dintre nokia6300 si samsung d900i. Ce parere aveti care e mai bun? Ce sa aleg? Imi plac ambele. Fundita

Răspuns Câştigător
| PureCherry a răspuns:

Primul il am si este f bun! camera este f buna chiar daca are doar 2 megapixeli. redarea melodiilor este f buna! il recomand big grin un telefon reusit din toate punctele de vedere.happy

1 răspuns:
| ConnectRo a răspuns:

Poti sa analizezi avantajele ambelor telefoane pe www.connect.ro. Este site-ul revistei de telefoane mobile connect si au si un top cu cele mai bune telefoane ale momentului.