| RAY a întrebat:

Tu ai apela la o persoana care face coaching contra cost?

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa plătesc pe cineva să îmi zică ceva ce știu deja? Pfff-haha no, no, no nu e stilul meu ooo no, no, no
Daca ai avea prieteni reali ai face " coaching" gratis

| RAY explică (pentru SilentRain):

Hai ca poti plati si in rate pana la pensie

| Plato a răspuns:

Sa o platesc sa tuseasca? happy
Lumineaza-ma, te rog, ce presupune?

| RAY explică (pentru Plato):

Cica un fel de motivatie personala man, abia ce am auzit si eu de asta pe net

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sigur e coughing si nu couching sau ceva?

| HadesSs a răspuns:

Mare e gradina ta Doamne si toti sar gardul cu poarta deschisa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce si daca e imposibil de gasit ce cauti in alte forme de informare poate mai ieftine, sunt o multime de cursuri/coaching care au Preturi exceptionale si informatia o gasesti gratis pe net. Sau in carti cu 15% din pret. Romanii sunt fraieriti la maxim.