| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce faci cand esti dezamagit? Cum treci peste?

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Într-un fel sau altul toată lumea e dezamăgită, pentru că nu tot ceea ce am dori să facem putem să facem. Deci, respirăm adânc și mergem mai departe. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, incerc sa nu ma amagesc. Evit sa am asteptari de domeniul fantasticului si incerc ( nu e musai sa-mi iasa ^^ ) sa-mi domolesc entuziasmul si optimismul si daca totusi sunt dezamagita ma gandesc pur si simplu ca e vina mea si daca ma intristez nu se schimba nimic, doar imi consum energia inutil. Eh si o sticla de arizona si un tub de bonibon fac minuni la mine.

| UnderPressure a răspuns:

Nu prea ma intalnesc cu dezamagirea pentru ca nu am mari asteptari, sunt mai pesimist de fel.
Ca sa treci mai repede peste o dezamagire daca esti o persoana impetuoasa, solutia e sa plonjezi rapid intr-o noua asteptare, intr-un nou proiect.