| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ce faci noaptea cand n-ai somn?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Chifteluto ai un suflet ratacit. Tot cauti ceva si nu gasesti.

| Siiiiia a răspuns:

Chifteluta, n-ai somn?
Eu uneori citesc ( carte, articol, povesti etc) sau ma uit la film/filme saaaaau laughing am o discutie foarte interesantă cu cineva. happy asta e.
Tu ce faci noaptea cand n-ai somn?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cugeţi, deci exişti love struck

| RAY a răspuns:

Isi citesc intrebarile si imi vine somnul

| Drimmero a răspuns:

Ai vreo apasare sufleteasca?

| Mayhem666 a răspuns:

Stau pe Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, mai raspund/pun intrebari pe TPU, mai caut diferite chestii pe Google, dar cel mai mult stau pe Youtube si ascult muzica, si in acelasi timp raspund la intrebari pe TPU.

| JetBlueJet a răspuns:

Se zice ca atunci cand nu poti sa dormi esti treaz in visul altcuiva.
Deci practic il injur pe cel/cea care ma viseaza laughing

| MarianM009 a răspuns:

Eu de exemplu sunt pluviofil. Daca nu reusesc sa dorm dau drumu la YT cu 10h sunet de ploaie big grin Sau depinde cum am chef, mai bag Chopin. Relax, adorm mai repede ca am de lucru a 2a zi, nu-mi permit sa pierd noptile laughing

| Ajmacagica a răspuns:

Chifteluta happy. Iti zic eu ce fac cand n-am somn: ma gandesc ce am facut toata ziua si cand ajung laaa: apoi am mers la scoala adorm. laughing (s-ar putea sa ai cosmaruri) funda? happy

| Nuvreausastiecinesunt a răspuns:

Cand nu pot sa dorm ma gandesc la absolut tot ce se intampla in viata mea