| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu te lasi influentat psihic de obicei de starile psihice ale oamenilor cu care stai in casa? Adica daca de exemplu parintii tai sunt suparati si plictisiti, devi si tu suparat si plictisit si cand parintii tai sunt fericiti devi si tu fericit? Ce anume te face pe tine sa fi fericit s-au suparat cand stai in casa de obicei?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Parintii mei sunt foarte rar suparati. Ma supara alte lucruri. Iar fericirea se transmite usor.

Răspuns utilizator avertizat
| LexiEla a răspuns:

Parintii meri se cearta zilnic, chiar si de mai multe ori si asta ma face pe mine sa ma simt prost. Sunt fericiti foarte rat si abia astept sa plec de acasa la facultate