| bubulinaloveu333 a întrebat:

Uitati preau povesti de groaza adevarate, dar adevarate sa fie si interesante nu stiu mie nu m-i s-a intamplat nimic pana acum cu exceptia baii fetelor de la scoala pur si simplu se deschide usa singura se trantesc lucruri oare sunt adevarate lucrurile astea cu fantomele?

1 răspuns:
| Melancolică a răspuns:

Nu ştiu dacă e de groază, dar oricum. Eram la colindat cu încă 3 prieteni voiam să intrăm într-un bloc... văzuse o prietenă un cap de om(pe un geam de la etajul 1), am crezut că voia să ne sperie după mă uit eu la geamul acela... se ridică şi ne facem cu mâna o luasem toţi la fugă şi n-am mai intrat în bloc, ne speriasem doar pentru că era seară cam pe la 7-8 happy.
Baftă!