| BrokenArrow a întrebat:

Uitaţi-vă la tot! :))
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z SFVl-w6n7U
Vreau păreri!;;)

11 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Comic si oribil in acelasi timp...

| FearOfTheDark a răspuns:

Trebuie sa fii putin idiot sa faci asta.

| BrokenArrow explică (pentru FearOfTheDark):

Puţin? confused

| FearOfTheDark a răspuns (pentru BrokenArrow):

Mai mult.
Dar ma rezum doar la putin. Putea fi si mai rau...cred. laughing

| BrokenArrow explică (pentru FearOfTheDark):

Mai rău? Hmmm...
Mda, se putea rupe bara in timp ce se căţăra pe ea laughing :-s

| FearOfTheDark a răspuns (pentru BrokenArrow):

Sau putea sa se prabuseasca intreaga cladire si era pacat de concurenti.

| duuh a răspuns:

E asa de sexy incat aproape imi vine sa vars.

| QueenOfSpades a răspuns:

Nici nu ştiu dacă să plâng, să vomit, sau să mă frec pe burtă de râs...

| BrokenArrow explică (pentru QueenOfSpades):

Eh, nu te pune nimeni să alegi. oh go on
Le poţi face pe toate thinking

| QueenOfSpades a răspuns (pentru BrokenArrow):

Ăhă.

| asdfghjkStyles a răspuns:

rolling on the floor)))tipa-penibila..adica nu am ceva cu persoanele grase (obeze)dar daca stie cum arata de ce s-a dus la concurs..sa se faca de ras?
prezentatorul - rolling on the floor))))))))am murit de ras, jur