| irbis a întrebat:

Uite o intrebare care ar putea imbunatati site-ul TPU.

Mai intai, o categorie noua: anime si manga.

Apoi, experti specializati, adica oameni care sunt experti in anumite domenii si dau raspunsuri de incredere, de exemplu medicina, calculatoare, anime etc.
Acestia ar fi notificati de intebari in domeniul in care se specializeaza si astfel raspunsurile ar putea fi date mai eficient si mai sigur.

Pareri?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E buna ideea ta. Exista deja ceva asemanator> Benzi desenate. Oricum anime insemna aproape acelasi lucru.

| KinokoஐKee a răspuns:

Ideile tale sunt superbe! Poate una dintre ele se va aproba! Sper! happy