| J0B0MAT a întrebat:

Ultima intrebare pe care o pun in 2015. big grin
Cu ce stare de spirit incheiati anul asta?

La multi multi ani si sa aveti parte de tot ce va doriti! Sa fiti in 2016 mai fericiti si mai puternici!happywinking

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Cu o stare de spirit nemaipomenita. Este pentru prima data dupa multi ani, cand nu am mai avut asa o bucurie in suflet. Un an nou mai bun si implinit!

18 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu o stare de spirit superba! Abia astept 2016, multe ce ne asteapta pe fiecare-n parte, dar si meciuri pe masura! Te-am salutat, microbisto!

| J0B0MAT explică (pentru Drimmero):

Te salut!
O fi bine ma sa ai o stare de spirit superba? laughing
Da, avem ce vedea.Macar din punctul asta de vedere o sa fie un an bun.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cel mai bine! Fara griji, asa viata! Abia astept vara!rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Stiu ca a trecut revelionul dar raspund acum intrucat atunci nu am putut...

Cum am terminat anul?
Nu stiu cum sa ma exprim. Intr-un fel am avut o stare naspa, am fost plictisit, am stat cu familia si cu Dan Negru... Totusi l-am terminat oarecum optimist si fericit intrucat acesta a fost unul dintre cei mai buni ani de pana acum pentru mine, chiar daca nu a fost unul perfect.

| J0B0MAT explică (pentru RainmakerX):

Foarte bine daca a fost un an bun. Iti doresc ca 2016 sa fie si mai bun.winking
Mersi ca mi-ai raspuns si acum. Mai bine mai tarziu decat niciodata.

| RainmakerX a răspuns (pentru J0B0MAT):

big grin Multumesc la fel!

| J0B0MAT explică (pentru RainmakerX):

happykiss

| R0R0 a răspuns:

Foarte fericita!
La multi ani, suri! kiss Sper sa ti se indeplinească toate dorintele si sa fii fericita, si sanatoasă. love struck love struck kiss

| Oana92 a răspuns:

Cu speranta ca anul care urmeaza o sa fie mai bun, pentru ca 2015 a fost cu siguranta cel mai urat an din viata mea. Si cu multumirea ca am mai apucat un final de an alaturi de intreaga familie happy

La multi ani si tie, sa ai parte de 2016 motive de bucurie in fiecare zi happy

| LePotato a răspuns:

La multi ani si tie, sper sa ai parte de tot ce iti doresti! tongue

| Lawliet14 a răspuns:

Same old mood.

| J0B0MAT explică (pentru Lawliet14):

Presupun ca una buna big grin

| Lawliet14 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Deloc. No holidays for me...

| J0B0MAT explică (pentru Lawliet14):

sad
Sper ca 2016 sa iti aduca o stare de spirit muuuult mai buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Puțin neliniștit dar sunt ok.
Mulțumesc la fel pentru urări.

| DirviziuQ a răspuns:

Din cate vad cred ca sunt singura care nu e incantata de sfarsitul acestui an si inceputul altuia nou.

| TheQueen1 a răspuns:

Eu am incheiat anul 2015 cu o stare de spirit perfecta! A fost un an minunat, plin de realizari, evenimente frumoase si surprize!
La multi ani! kiss