| Pisiii :x a întrebat:

Ultima luna de iarna... ce vreti sa va aduca domnisoara primavara?laughing o fundita >: poate >doua?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, daca una-ti scoate peri albi, doua te baga in mormint. Mai bine te multumesti cu una laughing

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum ce? Cel mai frumos cadou:ghioceiiiiday dreaming

April
| April a răspuns:

Astept cu infrigurare sa pasesc din nou pe aleea mea marginita cu lalele de toate culorile.De fiecare data mi se pare ca duce in rai!

| Bacemi a răspuns:

Eu as reformula afirmatia ta. Ce vreau sa imi aduca domnisoara Primavara? O iubita, poate doua happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma gandesc cu placere la primele zile de primavara calendaristica, care sunt dedicate ''domnisoarelor si femeilor' 'Este momentul cand noi barbatii oferim martisoare, apoi 8 martie tot ziua lor si iar cadouri, flori. Pe 9 martie este ziua noastra, dupa atata atentii date celor ce ne iubesc si ne asteapta cu drag acasa, ne administram cele 40 de pahare, cum e datina crestina. Daca trecem peste aceste stari sa stiti ca sigur vine primavara.

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi va aduce cel mai frumos cadou pe care si-l pate dori o femeie, si pe langa mi-as dori multa sanatate.

auran
| auran a răspuns:

Bacemi esti modest rau...
Curatenie si uscat pe jos in Bucuresti. Se poate? Nici macar in visele mele...

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Eu as vrea sa-mi aduca multa multa multa caldura:X
m-am saturat de iarnaangry

| Florin_3378 a răspuns:

Nu cred ca mi-ar strica un Subaru WRX in curterolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca primavara e domnisoara, ai controlat-o?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libertateee si pace voua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n'as vrea fundite pentru ca nu mar incalzi. Pe mine mar incalzi faptul ca raspunsurile mele ii ajuta pe utilizatoriwinking dar daca revenim la subiect sa vedemthinking poate ca as vrea ca eu si colegii mei sa fim mai uniti... caci nu suntem deloc.Pacat. Uite multumesc de intrebare mi-ai dat o ideewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe flori vreau