| Dooolce a întrebat:

Va bucurati ca a venit primavara sau mai vreti iarna? argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
| MysteriousOfficial a răspuns:

Care doamne iarta-ma primavara? big grin Ca inca e iarna afara. Primavara poate cu numele. Si nu, nu mai vreau sa ninga, sa fie frig, vreau caldura si frumos afara big grin pentru simplul fapt ca m-am plictisit de vremea asta si pentru ca nu poti sa faci prea multe chestii. Dezavantaje: racesti mai usor, nu poti sa stai pe afara sa te plimbi prea mult, nu poti sa porti ce`ti place si sa te aranjezi cum vrei. Si in plus, toate la timpul lor. De Craciun si de Revelion era cel mai frumos. Nicidecum nu era ca acum...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi-ar place daca ar mai fi frig, caldura nu o suport e naspa. Oricum va veni din nou toamna apoi iarna.

| pwp a răspuns:

Eu ma bucur happy

| Vizitiul a răspuns:

Daca am tot timul primavara in viata, mai conteaza ca e iarna afara?

| Dean1996 a răspuns:

Da,ma bucur. Urasc iarna,nu o suport,nu inteleg ce poti vedea la ea,e frig si mi se pare nasol(acum,Doamne Iarta-ma,dar nu vad nimic bun in anotimpul acesta,decat sarbatorile de iarna).Eu ador vara. Iubesc anotimpul asta,imi place la nebunie caldura,si faptul ca a venit primavara este un pas in plus,dupa vine vara.D-abia astept sa vina odata, sa vina caldura, m-am saturat de frig! Nu mai suport!

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Eu una ma bucur mult ca a venit primavara. Imediat dupa asta incepe VARA...VACANTA! de abia astept! Nu mai suport. urasc iarna.