| TheWorstNightmare a întrebat:

Un coleg are telefon Samsung Galaxy Mini si are o aplicati in care faci poze si apar fantome.Am cautat aplicatia aia mult si nu am gasit-o.Cine stie cum se numeste si de unde o pot downloada, infara de siteul: https://market.android.com/ primeste fundita!

3 răspunsuri:
| darkmihai a răspuns:

Depinde,probabil este doar pentru telefoanele cu sistem amdoroid,si fantomele alea is puse de el? ca nu prea are cum sa detecteze spirite, parerea mea, sper ca te-am ajutat

| TheWorstNightmare explică (pentru darkmihai):

Eu am telefon cu android si nu detecteaza fantome, programul le pune in poza

| XbogdyX a răspuns:

Pai daca ai market sau magazin play intri pe el mergi pe free games sau asa ceva si scrii acola scary si iti da! Succes (sunt mai multe programe) Funda?