| 211wasgnij a întrebat:

Un ins isi plimba proaspata iubita prin parc tanandu-se strans de mana. Aceasta isi face curaj si ii spune un amanunt din viata ei avand incredere ca totul va fi in regula.
Acesta o asculta pana la final, nu-i vine sa creada, i s-a parut perfecta relatia lor, nu spune nimic, doar o lasa de mana si face stanga imprejur.
Se mai intalnesc pe strada dar o evita de la distanta si fiecare isi vede de viata sa.
Ce a fost asa de grav incat a zdruncinat din temelii relatia lor?

Răspuns Câştigător
| ndr2000 a răspuns:

Eu cred ca s-a nascut baiat si intr-o clipa de nebunie temporara si-a facut schimbare de sex.

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Nu cred ca daca i-ar fi spus ca este pe moarte el s-ar fi intors si ar fi plecat.
Nu stiu ce ar putea fi asa grav. de inselat nu stiu daca ar fi vorba deoarece era proaspata iubita. In fine, sunt f curioasa sa aflu. tu stii raspunsul?

| 211wasgnij explică:

Nu pun intrebari de genul asta fara a avea habar de raspunsul corect, si eu daca eram in cazul insului procedam la fel sau mai rau.

| 211wasgnij explică:

@ndr2000 coooooooooooooorect!

| Vicky_6392 a răspuns:

I-a spus ca este pe moarte?