| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare cam ciudata pentru baieti/barbati.
Sunt singurul care atunci cand merge la baie isi sterge penisul dupa ce urineaza?)
Mie mi se pare cam nasol sa il bagi in chiloti dupa ce ai urinat. Nu faceti misto, sunt curios.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu esti singurul, toti baietii acre au primit o educatie acasa, stiu sa se stearga, nu doar tu.

| iloveavikaplan a răspuns (pentru Violleta2022):

Când eram eu mic, bolile mintale erau tratate, nu încurajate și considerate "educatie".

| Violleta2022 a răspuns (pentru iloveavikaplan):

Deci nici pe tine nu te-au educat parintii cand erai mic cum sa-ti stergi fundul dupa ce faci treaba mare, ori sa-ti scuturi cucul dupa urinare si sa-l speli zilnic cu apa calda si sapun?
Ca astea sunt simple reguli de igiena, nu boli psihice!

| Fausto a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai asta era și idea, una e sa te stergi și alta sa te scuturi. La barbati e normal sa se scuture, la femei sa se stearga. Plus ca la treaba mare trebuie sa te și speli după.

14 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Eu in general urinez in chiuveta pentru a mă și spăla ulterior!

| RAY a răspuns:

Sa imi sterg penisul? nu vad motivul pe bune

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ori tu ori penisul tau are o conformatie mai aparte. Barbatii dupa ce urineaza executa 2-3 miscari (unii chiar mai multe laughing ) de scuturare a penisului si cu asta- basta. big grin

| SG1995 a răspuns:

Da esti singurul, barbati in general si scutura, tu esti un caz mai special.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi si-o scutura de toti peretii. In Italia ma invatasem de ani sa ma spal repede la bideu si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nulaughing si eu o fac, pentru a nu ma pata si a mirosii a "pipi" laughing nu e nasol, mie mi se pare normal. Asa si fetele, de ce se sterg? laughing sa nu se pateze. Sau ma insel? Si unii baieti fac asta :v

Răspuns utilizator avertizat
| MarianM8777 a răspuns:

Stiu foarte bine ca unii si-l scutura si gata...mai fac si eu asa in cazuri speciale cand sunt la scoala, dar nu ma simt confortabil sa stiu ca penisul sta in pantaloni cu urme cat de mici de urina... tongue

| Antihristul a răspuns:

Si eu imi sterg ciobanul, deoarece pot ramane chiloti patati laughing))))))

| izbas a răspuns:

Nu de ce ca peste 2 zile poti sa faci baie