| Abramovici1224 a întrebat:

Un mesaj pentru Tineret?
Pana la urma toti suntem muritori de rand happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergeți la vot, acest sobolan se bucura daca stam acasa https://www.youtube.com/watch?v=lwjktl-cJ34&t=31s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vă mai drogați

| Jay1 a răspuns:

Viata e numai una.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cu rușinea mori de foame.

| AlMaDi a răspuns:

...as avea multe de spus si in acelasi timp nu prea multe.
Nu cred ca am, un mesaj, doar pentru tineret, ci pentru un om.
I-as spune sa aiba mai multa rabdare, dar stiu ca si rabdarea se termina.
I-as spune sa nu mai fie atat de temator, de ce ti-e frica nu scapi.
I-as mai spune si sa fie bland si iubitor, dar a invatat ca aceste valori morale sunt comori si trebuie ascunse de ochii curiosilor.
I-as mai spune ca zidurile construite de el, nu vor face fata valului, va fi inudat in proprile ziduri.
I-as mai spune sa spere, dar asta il va durea.
...i-as mai spune sa incerce sa afle cine e el, doar el va fi cea mai importanta si influenta persoana din viata lui, dar asta e un drum lung.
Si un singur lucru cred ca i-as mai spune acum, sa fie fericit, dar pentru asta trebuie sa lupte.

| Thyself a răspuns:

Fiţi autentici.

| R00xy a răspuns:

Dar conteza cum ne traim viata.