| Yryna14 a întrebat:

Un mik sondaj:X...Raspundeti la intrebari, argumentati, si cine se apropie cel mai mult de gusturile mele are funditakiss:

1.Jonas Brothers Sau Justin Bieber?

2.Miley Cyrus sau Selena Gomez?

3.Negru sau Alb?

4.Zac Afron+Vanessa Hudgens sau Joe Jonas+Demi Lovato?

5.Rock sau Manele?

Pwp:*

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

1.Jonas Brothers(pentru ca nu-mi place Justin Bieber si Jonas Canta misto)
2.Selena Gomez(pentru ca din cate am vazut din videoclipurile lui Miley Who Owns my heart si i can't be tamed nu mai e aceiasi fata )
3.Negru(pentru ca este o nonculoare ce exprima ceva )
4.Joe Jonas+Demi Lovato(pentru ca sunt un cuplu dragut)
5.Rock(pentru ca manelele sunt mai rau decat muzica clasica si sunt oribile)

3 răspunsuri:
| lariisa99 a răspuns:

1)jonas brother
2)selena gomez
3)alb
4) joe + demi
5)rock
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Jonas Brothers

2.Selena Gomez [Să-mi spuneţi şi mie cine-i asta şi ăla de sus...Jonas ăla].

3.Imposibil de ales!

4.Joe Jonas+Demi Lovato

5.Rock.Acuma cică toţi sunt anti-manele şi o ardem pe rock.Asta-i moda şi trebuie să o respectăm oh go on!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Brothers