| geoox550 a întrebat:

Va-ti intalnit vreodata cu o celebritate?

ex: beyonce, shakira, miley cyrus, demi lovato, selena gomez, justin bieber, jonas...etc etc

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Haa, eu mă întâlnesc zilnic frate cu ăştia din lista ta. Uite, pe Bieber l-am văzut la coadă la pâine. iţ ştiu de când işi sugea degeţelu'. Cu restul' mai uşurel, da' mă mai invită la o cafea din când în când.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Urmeaza sa ma intalnesc cu Miley Cyrus si Hannah Montanabatting eyelashes. Ofticati-valaughing

| iuandfto a răspuns:

Nu. Pentru ca n-am parasit niciodata Romania dar m-am intalnit cu celebritati din Romania. M-am intalnit cu Mircea Radu la Constanta si cu Carmen Tanase si cu un actor din State de Romania dar am uitat cum il cheama. laughing M-am intalnit si cu mai multi. Acum mi-am adus aminte ca m-am intalnit si cu trupa Rich Rich (sau cum se scrie) de la la Te vreau langa mine de pe Kanal D.

| Onutssa a răspuns:

Da, am intalnit-o azi-dimineata pe shakira la piata, vroia sa isi ia un kg de rosii si 2 kg de castraveti ca urmeaza dieta nutritionistului bazata pe legume.

Răspuns utilizator avertizat
| russiangirl_2817 a răspuns:

Dap, chiar vara asta. Eram in vacanta in New York, cotrobaiam magazinele si ghici ce imi vad ochisorii : Sebastian Stan(romanasul din Gossip Girl).