| anonim_4396 a întrebat:

Un musulman avand mai multe neveste, inseamna ca le inseala pe fiecare dintre ele?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal.
La musulmani femeia e doar o unealta.

| Holiday a răspuns (pentru suntserios):

Nu are cum fi inselaciune din moment ce sotiile stiu exact in ce se baga.

| suntserios a răspuns (pentru Holiday):

Lool, crezi ca au vreun cuvant de zis?

| Holiday a răspuns (pentru suntserios):

Nu are relevanta asta. Discutam de inselat, nu de alte aspecte.

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Exact, e infidelitate dar femeile sunt tratate ca niste carpe in tarile musulmane, la proprii, fac jegosii aia tot ce vor din ele fara sa aiba parte de repercusiuni, asta din cauza religiei lor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Practic da, teoretic nu (ca cica e musulman).

Dar in sinea lucrului, da.