| chiftelutacrocanta a întrebat:

Un om poate fi fericit de unul singur,fara familie,prieteni,nevasta, copiii si asa mai departe?

7 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Bine-nteles. Tot ce ai nevoie e internet de mare viteza, timp liber si un laptop bun.

| RAY a răspuns:

Fericirea tio faci singur cu mana ta, daca baza fericiri tale sunt alti mereu vei fi dezamagit de ei

| danay72 a răspuns:

Nu,am fost creati cu necesitatea de a fi in compania altora.Ne bucuram cand suntem in compania lor

| Mayhem666 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Spre exemplu, eu nu vreau sa ma casatoresc, si nici copii nu vreau, pentru ca mi se par enervanti si o mare pacoste. Prieteni nu am, decat in mediul virtual. Doar fara membrii familiei nu pot trai. Ei sunt totul pentru mine. Tata, mama si sora mai mica. Ii iubesc enorm, si nu as putea sa traiesc fara ei, chiar daca nu exista zi in care sa nu ne certam macar o data.

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă este putred de bogat poate fi fericit.

| Arii2 a răspuns:

Nu,ai nevoie de oameni langa tine.

| Dervbt a răspuns:

Exista fel si fel de oameni in lumea asta, personalitati diferite, ganduri, opinii, perceptii. Unii pot trai singuri si fericiti doar daca au bani. Daca m-ai intreba pe mine, ti-as raspunde ca nu pot sa stau singur toata viata, chiar si cu toti banii din lume. As avea nevoie de o iubita sau pe cineva alaturi de mine, altfel m-as sinucide.