| Narcis2007 a întrebat:

Mai e cineva singur de revelion? Fara familie/prieteni...

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te consolează cu ceva, nici eu nu m-ai am familie, mi-am pierdut părinții în mai puțin de 3 de zile, iar prietenii (mulți dintre ei) s-au dovedit a nu fi prieteni!
Stai calm!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există prieteni...
Doar familie atât.Și eu am familia lângă mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca da.Si asta inseamna ca nu pot trece in anul urmator? Nu se intampla nimic neobisnuit.Mult noroc.

| HaKa93 a răspuns:

Familia si prieteniihappy dar ce tu esti singur?

| Narcis2007 explică (pentru HaKa93):

Cam da, ar fi trebuit sa merg cu niste "prieteni" intr-un club... urasc cluburile

| HaKa93 a răspuns (pentru Narcis2007):

Nasol, ce pot sa zic, inca nu e prea tarziu happy de unde esti?

| Narcis2007 explică (pentru HaKa93):

Din Suceava

| HaKa93 a răspuns (pentru Narcis2007):

Oo nasol, daca erai de prin targu jiu happy te invitam pe la mine

| Northern a răspuns:

Da.

| DoriKat a răspuns:

In Suceava poti merge in centru sa vezi obiceiurile, Apoi trebuie sa fie vreun concert in aer liber.

| Narcis2007 explică (pentru DoriKat):

Asta cred ca voi face

| DoriKat a răspuns (pentru Narcis2007):

Atunci, Happy new year!
Si mergi mai repede, poate intalnesti pe cineva cu care sa stai!

| an0therkid a răspuns:

Nimeni nu e singur

| Alishia a răspuns:

Doar cu mama, ca fetelelaughing

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Eu sunt cu familia.