| MNIDenisa a întrebat:

Un psiholog poate fi vindecat de un alt psiholog?

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- De ce nu?! Este şi el om...

Numai bine.

| darrio2007 a răspuns:

Normal.Tot om este si el.

| CoquineNoire a răspuns:

Orice psiholog are problemele lui, si are nevoie de ajutor, doar e un om ca toti ceilalti.
desigur, datorita pregatirii lui in domeniu, este mai capabil sa se ajute pe el insusi.'
oricum, se spune ca sunt putin nebuni.

| NatureSelf a răspuns:

Focul se poate stinge doar cu foc, deci raspunsul este ca da, si numai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte să fie psiholog, este om, deci și el este vulnerabil.
Nu știi că este foarte ușor să dai sfaturi bune ( sau nu) pentru alții, dar când trebuie să te ajuți pe tine, este mai greu?
Atunci când simți nevoia de a primi ajutor nu cred că trebuie să o ignori.
Baftă!