| TreiSurori a întrebat:

Un sfat pls? Sa nu fie prea siropos (gen ciocolata,perne, cani)
Care dintre astea 3 ar merge? (poza >= ) http://i57.tinypic.com/2r3bfgl.jpg
Cutia (cu jumatati de inimi) se poate personaliza.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca jimmiesrustled, in toata mitocania lui, incerca sa-ti faca un compliment. In plus, doar pentru ca restul nu o scriem, nu inseamna ca nu suntem de acord cu el, e perfect normal sa fii atras de o fata frumoasa. Anormal este sa o abordezi ca un gospodar.

Cutia pare cel mai fin dintre cadouri, asta daca prietenului tau i-ar face placere sa se plimbe cu jumatate de inimioara prin oras, atasata la inelul de chei. Nici cel cu cheia nu arata rau, presupun ca el se va alege cu cheia si tu cu inima...

Totusi, adevaratul lui cadou de ziua indragostitilor esti tu. Iar cadoul tau este el. Bucurati-va si fiti alaturi unul de celalalt.

Răspuns utilizator avertizat
| Miss009 a răspuns:

Ai putea sa pui poza asta intr-o scrisoare...zic eu...
https://www.google.ro/......ps?/search