| syd2 a întrebat:

Un user pe care nici nu-l stiu ma ignora, wtf, ce i-am facut?

70 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Vodka e de vina.

| syd2 explică (pentru doreal):

Si eu m-am gandit la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ce nu i-ai făcut? thinking

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca e din cauza ca nu l-am stiut.

| IonutCG90 a răspuns:

Nu trebuie să-i faci cuiva personal ceva pentru a te îndepărta. Practic ai făcut/spus ceva altcuiva și acel USER a văzut, nu i-a plăcut și te-a ignorat. Welcome to democracy.

| vaporwave a răspuns:

IonutCG90 presedinte!

| IonutCG90 a răspuns (pentru vaporwave):

Nu vreau să am de-aface cu Putin big grin

| B3B3NI a răspuns:

Bai dar de cata atentie ai tu nevoie laughing

| KamaSutra a răspuns:

Si ce daca?happy

| RainmakerX a răspuns:

L-ai speriat...bietul de el. laughing
Nu a apucat sa te cunoasca. S-a luat dupa aparente.Nu il poti invinovati.

| syd2 explică (pentru B3B3NI):

Ei si ce daca vreau atentie, fara griji ca n-o sa ma arunc de la etaj din cauza ca tu ai scris asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din momentul in care am vazut ca i-ai raspuns lui RAY25TM am stiut ca o sa te bage la utilizatori ignorati. De restul nu stiu, sigur au motivele lor.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Stii si de ce? nu ca mi-ar pasa dar oricum, tine o poza care te caracterizeaza :3 http://i.imgur.com/ejjiSDt.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Da, stiu si de ce, dar tu nu o sa stii niciodata din cauza ca ai pus iar gif-ul ala.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu prea-mi trebuie :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt prin listele unora.
Tu încă esti cu vechiul cont la mine in lista laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Vechiul cont e sters, tongue si nu eram la ignorati ca puteam sa-ti raspund chiar ti-am raspuns la unele, am fost doar un timp acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Pana te-am băgat iar.
Credeam ca nu l-au sters.

| Croampa a răspuns:

Cumva Spanachu'? thinking

| syd2 explică (pentru Croampa):

RAY25TM asa il cheama.

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Mie mi-a dat Spanachu' fara nici un motiv, nici nu am vorbit cu el vreodata! laughing

| T0T a răspuns:

RAY dă ignore tuturor cărora nu îi convin părerile.

| IonutCG90 a răspuns:

Eu dau ignore celor care caută harță virtuală sau celor care au opinii absolut radicale față de modul meu de gândire.

| syd2 explică (pentru T0T):

Micul nazist.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Mie nu-mi plac parerile lui

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Nici mie. Îmi amintesc că atunci când mi-a dat ignore era o discuție și îi lua apărarea uneia care făcea video-chat și nu spusese nimănui și mi se pare o persoană mizerabilă, adică măcar să își asume ceea ce face. Și el e apărătorul panaramelor întotdeauna și na...

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Eu din cate am inteles,el nu prea e cu iubirea, ca lui orice fata i se pare ****, ca nu mai crede in asa ceva, in iubirea adevarata si el prin toate raspunsurile nu face decat sa critice pe oricine care iubeste. Oricum, daca atat poate

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Ești simpatică.

| syd2 explică (pentru T0T):

Aici nu se vrajeste :D. Now Kiss http://media.giphy.com/media/Gj8bn4pgTocog/giphy.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Mie mi-a dat ignore ca am zis ceva de manele.

Ba, dar ce e aici?
Gasca ignoratilor lui RAY? laughing
Chiar, cati suntem in total?