| syd2 a întrebat:

Un user pe care nici nu-l stiu ma ignora, wtf, ce i-am facut?

70 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Awww,tu esti un dragut:)

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu mi-a dat ignoretongue incalaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

waiting Serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ai timp oh go on.
thinking Cati o avea la ignore?

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Dacă spun cuiva adevărul însemnă că vrăjesc sau ceva?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi cred că pentru el acum e pustiu TPU la câți are la ignore.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Corectlaughing nici nu ma cunoastethinking trebuie sa ma bag in seama

Pai fara numarmoney eyes

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Mulțumesc happy

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

N-ai pentru cehappy

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Cum vei vrea asa va fi, soarta unei glume depinde de urechea care-o aude nu de gura care-o spune :P http://giphy.com/gifs/anime-girl-kawaii-MXAPA2JH9GS4g

| AnimeKing a răspuns:

Poate că urăște Rusia.

| syd2 explică (pentru AnimeKing):

Gata m-am lamurit cu acel user, le da ignore la toti care nu ii sustin ideile lui, nu sunt unicul, cam care au raspuns aici au ignore de la el.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistit! In curand, lui RAY25 ala n-o sa-i mai poata raspunde nimeni; el ignora, din principiu, pe oricine scrie cat de cat corect in limba romana sau are oarece logica.
Deci...join the club! laughing

| Harley18 a răspuns (pentru syd2):

Ce draguuu e hamsterul http://giphy.com/gifs/cute-kawaii-PdcTSy3CjZ5M4. :X
:X :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de Ray e vorba thinking m-a ignorat și pe mine acum vreo 2 ani pentru că l-am umilit un pic, din ce știu îi ignoră pe toți care au păreri diferite de ale lui, dar poți vedea din postările lui că nu e altceva decât un mare frustrat. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma simt. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ba...ba...ba

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Ce ba? E atat de love struck

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

E atat de scarbos.
Eu ti-am zis ca ma simt in ce-ai zis tu acolo cu iubirea si cu RAY. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Da,dar RAY mi-a dat o funditatongue asa ca nu mai am nimic cu el, pana ne certamlaughing

Si ce-ai tu cu iubirea?

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu-s d-ala sa-mi placa fel de fel de poze si filme de dragoste (le urasc). Mai ales cu anime-uri. I don't want to see
Si doar ai vazut ce poze si ce muzica ascult, tu ce zici, as fi romantic? (foarte rolling on the floor )

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Pai da, dar ma gandeam ca poate acolo, in inimioara ta, foarte adanc, se afla un Mieeez mai....neee,las-o baltalaughing)

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Poate este ceva, dar nu vrea sa iasa, nu vrea sa se arate (a ramas infundat laughing) ) *Mieeez, iar te-ai imbatat?*

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Http://giphy.com/gifs/tequila-drunk-drink-1tzvlOLudUcYU

Este trist atunci, ar trebui s-o lasi sa iasa

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ar trebui, dar nu. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

De ce?happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru ca pe site vreau sa raman asa. big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Dar mie mi-ar placea sa vad si partea aiahappy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Neee, lasa.