| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai vrea sa transmiti unui user care te ignora?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Dacă nu avem aceleași idei si concepții nu trebuie să ne uram sau sa ne bagam in lista de ignor, ci doar sa acceptăm ca mai sunt si alti oameni ce gandesc diferit fata de noi.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty din pacate putini cred asta, daca si aici e ura, dusmanie intre niste necunoscuti, judecata de apoi pe TPU, asta fac multi useri, evoluezi naty, apropo am fost in Arad acum 3 saptamani, tu in Arad stai nu?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Este peste tot. Daca nu esti pe aceias lungime cu x-ulescu prinde boala pe tine.
Nu sunt in Arad.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Asa e naty, aiurea

15 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nimic!

| SilentRain a răspuns:

Lui CristiDinBucuresti vreau sa ii trasimit ca nu mai fac mișto de tocurile lui și ca m-am schimbat într-o persoana mai buna... neeeee'a vrăjeală ieftina laughing) tot o sa fac mișto de el laughing doar sa evadez din lista de ignor

| Hammurabi a răspuns:

Nimic.
Ce treabă am eu cu ce face el.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Niste complimente, poate e vreo crush timida

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi place să-mi complic viața. laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai dreptate, dar vezi ca exista dusmanie, ura si aici pe TPU

| oglindasultanului a răspuns:

Dureri fizice.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Multe!

| Theo94 a răspuns:

Da ca nu ma inghite sa ma swga, sau mestece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu incetezi sa ii mai dai mesaje...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cu ce mă deranjează pe mine dacă mă ignoră?

| BlackRaven45 a răspuns:

Sa se maturizeze.