| syd2 a întrebat:

Un user pe care nici nu-l stiu ma ignora, wtf, ce i-am facut?

70 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistit! In curand, lui RAY25 ala n-o sa-i mai poata raspunde nimeni; el ignora, din principiu, pe oricine scrie cat de cat corect in limba romana sau are oarece logica.
Deci...join the club! laughing

| T0T a răspuns:

RAY dă ignore tuturor cărora nu îi convin părerile.

| syd2 explică (pentru T0T):

Micul nazist.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Mie nu-mi plac parerile lui

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Nici mie. Îmi amintesc că atunci când mi-a dat ignore era o discuție și îi lua apărarea uneia care făcea video-chat și nu spusese nimănui și mi se pare o persoană mizerabilă, adică măcar să își asume ceea ce face. Și el e apărătorul panaramelor întotdeauna și na...

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Eu din cate am inteles,el nu prea e cu iubirea, ca lui orice fata i se pare ****, ca nu mai crede in asa ceva, in iubirea adevarata si el prin toate raspunsurile nu face decat sa critice pe oricine care iubeste. Oricum, daca atat poate

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Ești simpatică.

| syd2 explică (pentru T0T):

Aici nu se vrajeste :D. Now Kiss http://media.giphy.com/media/Gj8bn4pgTocog/giphy.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Mie mi-a dat ignore ca am zis ceva de manele.

Ba, dar ce e aici?
Gasca ignoratilor lui RAY? laughing
Chiar, cati suntem in total?

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Awww,tu esti un dragut:)

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu mi-a dat ignoretongue incalaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

waiting Serios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ai timp oh go on.
thinking Cati o avea la ignore?

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Dacă spun cuiva adevărul însemnă că vrăjesc sau ceva?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi cred că pentru el acum e pustiu TPU la câți are la ignore.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Corectlaughing nici nu ma cunoastethinking trebuie sa ma bag in seama

Pai fara numarmoney eyes

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Mulțumesc happy

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

N-ai pentru cehappy

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Cum vei vrea asa va fi, soarta unei glume depinde de urechea care-o aude nu de gura care-o spune :P http://giphy.com/gifs/anime-girl-kawaii-MXAPA2JH9GS4g

| Harley18 a răspuns (pentru syd2):

Ce draguuu e hamsterul http://giphy.com/gifs/cute-kawaii-PdcTSy3CjZ5M4. :X
:X :X :X

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ma simt. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ba...ba...ba

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Ce ba? E atat de love struck

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

E atat de scarbos.
Eu ti-am zis ca ma simt in ce-ai zis tu acolo cu iubirea si cu RAY. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Da,dar RAY mi-a dat o funditatongue asa ca nu mai am nimic cu el, pana ne certamlaughing

Si ce-ai tu cu iubirea?

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu-s d-ala sa-mi placa fel de fel de poze si filme de dragoste (le urasc). Mai ales cu anime-uri. I don't want to see
Si doar ai vazut ce poze si ce muzica ascult, tu ce zici, as fi romantic? (foarte rolling on the floor )

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Pai da, dar ma gandeam ca poate acolo, in inimioara ta, foarte adanc, se afla un Mieeez mai....neee,las-o baltalaughing)

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Poate este ceva, dar nu vrea sa iasa, nu vrea sa se arate (a ramas infundat laughing) ) *Mieeez, iar te-ai imbatat?*

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Http://giphy.com/gifs/tequila-drunk-drink-1tzvlOLudUcYU

Este trist atunci, ar trebui s-o lasi sa iasa

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ar trebui, dar nu. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

De ce?happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru ca pe site vreau sa raman asa. big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Dar mie mi-ar placea sa vad si partea aiahappy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Neee, lasa.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Cum vrei tuhappy

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Stai ca incerc.
https://www.youtube.com/watch?v=Lv4GR0pHuh0
Am incercat.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

straight face dragut________________________________

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ce? laughing
Ce nu-ti place? laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

De ce au capete de animale pe cap?straight face
Si de ce danseaza de parca ar fi posedati?straight face

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

rolling on the floor)
Daca te uiti la melodia "kick rocks" (melodia de pe fundal) la sfarsit ala... face cam ce face si in live. laughing
Si la masca cu copilu'
https://pbs.twimg.com/profile_images/726120581/twistedinsane.jpg
Si daca te mai uiti la cateva live-uri ai sa vezi ca la inceput are tot masca asta. big grin
Si copilul nu danseaza. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu danseaza, si-o...
Nu ma mai uit la nimic, pentru o zi mi-a ajuns si de demoni, si de posedati, si de dementi, eu raman la gif-urile mele http://giphy.com/gifs/cat-funny-WXB88TeARFVvi

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Si-o ce?
Nu ti-am zis sa te uiti, ti-am spus doar ca poarta masca aia. big grin
Gata c-am umplut asta de raspunsuri. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Am ajuns la 69 de raspunsurirolling on the floor))
Lasa ca te tin eu mintethinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Hihihihi

| RainmakerX a răspuns:

L-ai speriat...bietul de el. laughing
Nu a apucat sa te cunoasca. S-a luat dupa aparente.Nu il poti invinovati.

| KamaSutra a răspuns:

Si ce daca?happy

| Croampa a răspuns:

Cumva Spanachu'? thinking

| syd2 explică (pentru Croampa):

RAY25TM asa il cheama.

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Mie mi-a dat Spanachu' fara nici un motiv, nici nu am vorbit cu el vreodata! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ce nu i-ai făcut? thinking

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca e din cauza ca nu l-am stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din momentul in care am vazut ca i-ai raspuns lui RAY25TM am stiut ca o sa te bage la utilizatori ignorati. De restul nu stiu, sigur au motivele lor.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Stii si de ce? nu ca mi-ar pasa dar oricum, tine o poza care te caracterizeaza :3 http://i.imgur.com/ejjiSDt.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Da, stiu si de ce, dar tu nu o sa stii niciodata din cauza ca ai pus iar gif-ul ala.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu prea-mi trebuie :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt prin listele unora.
Tu încă esti cu vechiul cont la mine in lista laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Vechiul cont e sters, tongue si nu eram la ignorati ca puteam sa-ti raspund chiar ti-am raspuns la unele, am fost doar un timp acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Pana te-am băgat iar.
Credeam ca nu l-au sters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de Ray e vorba thinking m-a ignorat și pe mine acum vreo 2 ani pentru că l-am umilit un pic, din ce știu îi ignoră pe toți care au păreri diferite de ale lui, dar poți vedea din postările lui că nu e altceva decât un mare frustrat. laughing

| doreal a răspuns:

Vodka e de vina.

| syd2 explică (pentru doreal):

Si eu m-am gandit la asta.

| vaporwave a răspuns:

IonutCG90 presedinte!

| IonutCG90 a răspuns (pentru vaporwave):

Nu vreau să am de-aface cu Putin big grin

| IonutCG90 a răspuns:

Nu trebuie să-i faci cuiva personal ceva pentru a te îndepărta. Practic ai făcut/spus ceva altcuiva și acel USER a văzut, nu i-a plăcut și te-a ignorat. Welcome to democracy.

| IonutCG90 a răspuns:

Eu dau ignore celor care caută harță virtuală sau celor care au opinii absolut radicale față de modul meu de gândire.

| B3B3NI a răspuns:

Bai dar de cata atentie ai tu nevoie laughing

| syd2 explică (pentru B3B3NI):

Ei si ce daca vreau atentie, fara griji ca n-o sa ma arunc de la etaj din cauza ca tu ai scris asta.

| AnimeKing a răspuns:

Poate că urăște Rusia.

| syd2 explică (pentru AnimeKing):

Gata m-am lamurit cu acel user, le da ignore la toti care nu ii sustin ideile lui, nu sunt unicul, cam care au raspuns aici au ignore de la el.