| HighByTheBeach a întrebat:

Ce-i cu butonul ignora user. Raspunde-ti va rog!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

De astazi puteti ignora un utilizator. Iata ce inseamna acest lucru:
1. Nu ii veti mai vedea intrebarile
2. Nu ii veti mai vedea raspunsurile.
3. Nu va mai putea raspunde la intrebarile voastre.
4. Nu va mai putea da reply la raspunsurile voastre.
5. Nu va va mai putea scrie mesaje directe.

http://www.TPU.ro/blog/?p=2543

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Află toate detaliile de aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2543.
Succes.

| mgtow a răspuns:

Cand ai probleme cu un utilizator/sau mai multi te duci la profilul lor si ii ignorezi asa nu mai pot raspunde la intrebarile tale si nici nu iti pot vedea intrebarile, nici tu pe ale lor.

| Slim a răspuns:

E nou.

| SmileSmileSmile a răspuns:

Hei! Dacă apeți pe acel buton nu mai poți vizualiza pagina lui,nu îți poate lîsa comentarii și nici mesaje, dai pe ignore user doar dacă vrei să ignori pe cineva anume, pur și simplu îl ignori.Pa,pa