| mgtow a întrebat:

Unchiul meu ocupa un post la politia locala Brasov, sta la birou si trimite patrule prin oras in diverse zone, face acte si cand se intampla ceva grav merge la locul faptei sa dea cu raportul, ce denumire are postul in care lucreaza? nu l-am intrebat.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este șef de birou.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Daca este in spate la Universal, poate sa fie la biroul interventii! Pa!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Este sef la acea sectie. happy (sef de post)

| prisacarul56 a răspuns:

Postul pe care-l ocupa unchiul este in cadrul Serviciului de ordine publica si paza, dupa datele pe care tu ni le-ai dat.