| SaveTheNature a întrebat:

Unde era bunica japonezului ucis de caini in capitala?

10 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

În cimitir, în Japonia, cine ştie!?

| viotedy a răspuns:

Le-ai cam amestecat.cu japonezul era alt caz, la fel omorat de maidanezi. bunica baietelului Ionut era cu ei in parc, dar copii au fugit mai departe.

| SaveTheNature explică (pentru viotedy):

Nu ai inteles aluzia? Lumea da vina pe bunicuta celor 2 copii ca nu a avut grija de ei. Voiam sa scot in evidenta faptul ca si adultii pot fi omorati de caini. (cu sau fara bunici)

| viotedy a răspuns (pentru SaveTheNature):

Am inteles.

| Bianca306 a răspuns:

In Japonia.

| kidy00 a răspuns:

Ce japonez? Voi postati doar de dragul de a scrie? straight face

| TofanCristi a răspuns (pentru kidy00):

Tu răspunzi doar de dragul de a câştiga tricoul?
Dacă nu ştii, nu răspunde! Este vorba de japonezul ucis de maidanezi. Să ai în vedere că nu te vor puncta dacă răspunzi aiurea!

| kidy00 a răspuns (pentru TofanCristi):

Pfff...E bun si tricoul! laughing

| irbis96 a răspuns:

Il cauta, cel putin asa scrie in articol.

| Yssy12 a răspuns:

Chestia cu japonezul e alta chestie.Alta poveste.