| SpoiledBrat a întrebat:

Unde îți poți face relație in afara de social media? Nu folosesc de astea. Credeți că e posibil ca o femeie sa placa pe cineva care nu se afișează non stop pe social media, metaforic ca o "fantoma"?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, o femeie poate placea o persoana care nu se afiseaza pe social media, in schimb o fata deci fata nu femeie ca in ziua de azi la 14 ani se considera femei mature laughing, acolo pot fi cazuri unde situatia difera astia mici fiind innebuniti cu insta si nr de follow pe care il detin deci te poti trezi cu intrebari legate de Instagram si alte porcarii cand incerci sa abordezi.
Relatile serioase se creaza in momentul cand cresti, la locul de munca in multe cazuri, depinde.

| sierra1 a răspuns:

"Unde îți poți face relație in afara de social media?"

caută in mediul fizic in care activezi școală/facultă/serviciu...

| Furnicuta000 a răspuns:

Te duci in locuri frecventate de persoane singure. Nu prea stiu care sunt alea laughing