| karina_5950 a întrebat:

Credeti ca intr-o relatie conteaza studiile si mediul social? Poti fi cu cineva care nu se ridica la acelasi nivel cu tine?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

P. S inteligenta, moralitatea, corectitudinea si principiile se formeaza din intamplarile prin care treci prin viata si abilitatea de a invata din greselile facute.Stii zicala:ce tie nu-ti place altuia nu-i face.Nu are nimic de-a face cu studiile, care sunt doar cunostinte.pa pa

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Pentru mine conteaza genul de persoane cu care ma inconjor. Cel putin sa aiba un nivel apropiat de inteligenta, moralitate si corectitudine, principii dupa care se ghideaza in viata.pa

| AnduZy a răspuns:

Dupa mine.ar conta sa va intelegeti sau sa aveti ceva in comun totusi.parerea meahappy

| Shinnystar a răspuns:

Nu neaparat.om sa fie. si e de ajuns:respectul increderea si intelegerea conteaza...winkingstiu eu o pers care are politehnica, si e vai mama ei.