| Joker3134 a întrebat:

Unde pot face un curs de antrenor de fitness daca in oras nu am? Ce solutii ar fi?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu vrei de toate dar nu faci nimic, omule tu visezi la greu

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Ieri programator vreai sa fii

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Lasa omul sa faca de toate big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Ai doar doua solutii:
1. Cumperi diploma sau ti-o faci singur dupa un model de pe net.
2. Stai in chirie alea cateva luni cat tine cursul in orasul respectiv.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu ar trebui sa fie vreo problema de cerinte ca merge si la 512MB RAM din ce stiu. Uite, intra aici, ai link de unde descarci programul si toti pasii cum sa instalezi corect programul. De mers trebuie sa mearga

Răspuns utilizator avertizat