| DND a întrebat:

Unde pot gasi cea mai detaliata harta a Romaniei?(imi trebuie sa trasez drumul vitoriei lipan pana la crucea talienilor si n-am gasit pana acum nici o harta cu toate localitatile prin care a fost nechifor si apoi vitoriacrying)

1 răspuns:
| kareina a răspuns:

Si nici nu cred ca exista asa o harta cu asa detaliu.Si am indoieli ca ar exista asa ceva si pentru faptul ca este un roman, e ceva fictiv! Imi pare rau pentru tine dar totusi iti doresc bafta!