| AndreeaElena a întrebat:

Unde pot vedea offline message-urile? adica.trebuia sa primesc un raspuns important de la cineva, am intrat azi-dimineata sa-l citesc ca mi-a aparut cand am deschis messu dar n-am apucat sa vad nimic pentru ca mi s-a blocat calculatorul si s-a inchis brusc. Si acum nu stiu cum sa fac sa vad mesajul, sa-mi mai apara o odata. Oare nu e salvat pe undeva? nu stiuthinking (in arhiva nu e.)

Ms.

3 răspunsuri:
| AndreeaElena explică:

Nu aparesad

| CaroleVoicu a răspuns:

Te duci la Messenger > Preferences > Conversation History > View Conversation History

Funda?

| iMarionette a răspuns:

Pai, dai click pe persoana care ti-a trimis mesajul si te duci la offline message si acolo apare.