| xCriisuu a întrebat:

Cand am deschis messu, toate contactele mele erau sterse adica nu mai era nimeni decat doua persoane online... ce pot sa fac ca sa-mi recapatid-urile prietenilor, s-au sters pur si simplu, nici eu nu stiu cum s-au sters, oare mi-a intrat cineva pe id? funda.

15 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Clar, ele nu se sterg singure, cineva-ti face farse. schimba-ti parola, ca sa nu mai intre la tine pe id. Si poti sa le mai iei din,, address book'' sau,, ignore'' list, daca mai sunt pe acolo.

| Fl4sh3rON a răspuns:

Poate ai apasat ctrl+f. Daca dai comanda aia o sa-i vezi doar pe cei online, daca vrei sa o scoti, dai din nou ctrl+f.Asa cred eu ca din cauza asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca nu s-au sters ci probabil sunt ascunse persoanele offline.Incearca asa: contacts-show\hide si bifeaza offline contacts.bafta

| xCriisuu explică (pentru anonim_4396):

Nu merge. eu stiu ca aveam 200 si ceva de persoane am facut cu mi-ai zis tu dar acum am mai ramas cu 10... nu merge... nu mii arata pe ceilaltii

| anonim_4396 a răspuns (pentru xCriisuu):

De cand face asa, ai apasat pe ceva?

| xCriisuu explică (pentru anonim_4396):

Pai am vrut sa intru si eu pe mess pe mobil, si cand am vazut doar doua persoane online, m-am mirat, de unde atatea ca stiam ca am mai multe, si dupa am intrat si pe pc, si la fel, erau vreo 5 off si 2 on din totii.

| tr3ig a răspuns:

Foarte posibil sa iti fi intrat cineva si sa iti fi sters. intra in adresboock si le dai add iar de acolo in cazul in care nu ti-a sters si adresboocku

| xCriisuu explică (pentru tr3ig):

E sters adresbook-u

| tr3ig a răspuns (pentru xCriisuu):

Naspa atunci sad

| 7lrn7 a răspuns:

Buna. happy poate ai apasat din greseala pe CTRL F si asta pe mess face sa iti arate decat persoanele online daca apesi acum din nou pe CTRL F s-ar putea sa iti apara inapoi incearca si zi-mi daca a mers
succes :*

| xAlL3Xx a răspuns:

Ctrl+F
FUNDA?

| Yinaka a răspuns:

Um. nu cred ca s.au sters. Daca apar doar persoanele on, Click Contacts-show-offline

| xCriisuu explică (pentru Yinaka):

Deci nu e din cauza care sunt online sau off, eu nu mai am atatea persoane in lista de mess deci aveam 200 si ceva si acum imi arata ca sunt decat 10 si online si offline... si cand vreau sa adaug, nu-mi adauga

| Yinaka a răspuns (pentru xCriisuu):

Cauta si la Adress Book sau cv de genu. (e o categorie de contacte)
Daca nu sunt nici acolo inseamna ca trebuie sa-ti schimbi paroa straight face