| KrUeLlA a întrebat:

Unde scrie pe TPU - intrebari fara raspuns? ma rog ceva de genul. funda

Răspuns Câştigător
| Deennn a răspuns:

Http://www.tpu.ro/mesaj-utilizator/a3272979/
Aici.
xD

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Atunci cand selectezi o categorie, iti sunt afisate diferite intrebari. In dreptul fiecarei intrebari, ai numarul de raspunsuri date.
Daca vrei sa ajuti o persoana a carei intrebare nu a primit niciun raspuns, pur si simplu o alegi pe cea in dreptul careia scrie '0 raspunsuri'.
De asemenea, dupa ce raspunzi la o intrebare, esti redirectionat automat catre o pagina asemanatoare.
Sper ca te-am ajutat.