| vasilicaandreea a întrebat:

Unde trebuie sa intru ca sa vad daca am primit niste bani prin posta romana?
am trimis un colet si trebuie sa primesc bani pe el..de asemenea am primit si un cod si cica se poate verifica pe net daca banii sunt depusi si pot merge sa ii ridic

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la posta. Daca ai trimis contra ramburs trebuie sa fie acolo. Daca nu, ai luat o teapa mare cat Casa Poporului. Verificarea pe net se poate face numai la firmele de curierat.

| darrio2007 a răspuns:

Numai la posta poti verifica.