| Diiiiiia a întrebat:

Unde va petreceti revelionul?happy Eu stau acasa.straight face Uitandu-ma la emisiunile plictisitoare de la TV si asteptand uratori... :

8 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Raman singura acasa! si vin multi prieteni la mine.de abia astept!

| Bya132 a răspuns:

Acasa uitandu-ma ca in fiecare an la antena 1. laughing

| haiZI a răspuns:

La fel si eu.

| Bylok a răspuns:

Si eu la fel.

| Livianananana a răspuns:

Si eu la fel nu esti singura!"unde sa mergem!? crizaa nu glummmmm acasa stau! la emisiuni proaste de l tv! te pups1

| oneDisturbed a răspuns:

Pe balcon cu geamurile deschise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta daca si eu. dar scuze u cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akas' dau cu petarzi ma uit la in puii mei de pe antena 1 :X:X:X abia astept si no o sa fie tare