| sarmalutapicanta a întrebat:

Unde va place mai mult la bloc sau la casa voi ce ziceti?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La casa, mai merg la oamenii la bloc si e aiurea iesi afara esti pe strada, asa stai afara in curte, mai te certi cu vecini, poti sa barfesti pe alti ca i vezi mai bine, vara isi arati formele la vecini etc apoi chiria e mai mica la casa, facturile etc economia conteaza nu?

| T0T a răspuns:

La casă.

| gemeni6226 a răspuns:

Casa,e mai multa liniste si poti avea gradina.

| AirănMeidăn a răspuns:

la bloc
mai ales ca poti sa ii enervezi pe aia care vor sa intre in blocuri si tu nu le deschizi

| AliGab a răspuns:

Casa, casa, casa: e mai greu dar ai mai multe satisfactii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La casa. Tu unde stai la bloc sau la casa?

| AlleSss a răspuns:

La casă pentru că poţi face mai ce vrei laughing

| nlko a răspuns:

La casaaa!

| NoRegretsxx a răspuns:

Bloc.

| Catalinhhh a răspuns:

La bloc e mai puțin de făcut curat. La casă, dacă ai una mare și așa cum vrei tu n-ai de ce să te plângi, dar trebuie să ai și-o menajeră.