| Hades98 a întrebat:

Dar pentru un baiat ce arata foarte bine ( muschi ) adica e intro forma foarte bune ce caine ziceti ca ar fi bun. Tot pentru casa nu bloc.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

1. Bulldog
2. Labrador
3. Lup
4. Pitbull
5. Ciobănesc mioritic
6. Saint Bernard
7. Dog german
8. Ogar Irlandez
9. Borzoi
10. Terra Nova
11. Bullmastiff
12. Dog de Bordeaux
13. Deerhound
14. Terrier Negru Rusesc
15. Ciobănesc elveţian
16. Ciobănesc de Pirinei
17. Kuvasz
18. Leonberger
19. Anatolian Shepherd
20. Ciobănesc caucazian

Pa-pa.

14 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu m-am gândit niciodată să asociez rasa de câine cu felul cum arată o persoană.
Dar dacă vrei aşa, de ochii lumii ( să dea bine ), un Pitbull.

| RedNose a răspuns:

Chihuahualaughing iti dai seama ce ravagii vei face?

| DyaNa1337 a răspuns:

Nu stiu, probabil un caine ai caror muschi i se dezvolta repede, gen pitbul, sau doberman.
PS: nu`mi plac baietii cu muschi, sunt dezgustatori!

| Hades98 explică (pentru DyaNa1337):

Cum adica sunt dezgustatoti. in ce sens?laughing

| archas a răspuns:

In nici intr-un caz rottweiler sau pitbul, nu conteaza cati muschi are stapanul...mai ales daca asta e primul lor caine, sincer aceas caini care i-as recomanda pentru oricine "incepator "dog german sau malinos...etc(la fel ca si ceilalti din postul anterior)hai fie si un ciobanesc romanesc de obicei sunt destul de blanzi!

| Louysse a răspuns:

Mai bine iti iei un urs, ce zici?laughing

| Hades98 explică (pentru Louysse):

Nar fi rau dar mai fain un Leubatting eyelashes smug

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Te avertizez la pitbull la 5 ani ii cresc niste oase in zona creierului si trebuie eutanasiat

| RedNose a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Da,sigur, si marmota invelea ciocolata in staniol...o aberatie mai mare ca asta nu ai auzit...ce credul/a estirolling on the floor
asa si de doberman ca dupa 7 ani ii creste creierul si nu-i mai incape in cutia craniana si inebuneste...mai intai intereseaza-te si apoi vorbestehappy astea sunt mituri..de ce sunt atatia caini din aceste 2 rase care mor de batranete la 10 ani fara sa faca rau cuiva?

| gabytzzaLOVE a răspuns (pentru RedNose):

Daca vrei sa stii prietena mea cea mai buna a avut pitbull il scoteam imreuna la plimbare etc. si din aceasta cauza a trebuit eutanasiat am plans dupa el 2 saptamani

| RedNose a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Sigur!laughing Nu exista asa ceva. Nu are de unde sa creasca oasele alea. Gandeste putin logic, macar. Cine stie ce problema avea cainele de a trebuit eutanasiat, nu exista asa ceva.
Stiu mult mai multe despre caini, mai ales despre pit si staff si anatomie incat pot fi sigura de lucrul asta. Asa ca cel mai bien ar fi sa nu mai spui lucrul asta la nimeni ca o sa rada si cu fundul de tine. Nu zic cu rautate, dar cine o sa auda lucrul asta o sa zica ca nu sti ce vrobesti.

| RedNose a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Prostiile astea doar copiii le cred, ia zi tu la cineva peste 19-20 de ani sau oamenilor deschisi la minte sa vezi ce zichappy si mai vorbim.

| catalyn01 a răspuns:

Dog argentinean
Bulldog american
Amstaff
Ciobanesc german
Dog german
Cane Corso
Caine de pe Insulele Canare
Pittbul
Husky siberian
Dog Central Asian
Bulldog francez

Bichon laughing