| cristinna23 a întrebat:

Uneori nu ma simt in largul meu la scoala, ce sa fac sa schimb senzatia?

Răspuns Câştigător
| Schrotter54321 a răspuns:

Incearca sa te intelegi bine cu colegii,zambeste-le, incearca tinute cat mai personalizate in fiecare zi, vorbestele frumo si gandeste-te la ce-ti face placerewinking la mine merge si ma inteleg bine cu toti! sper ca ti-a fost de ajutor sfatul meu. Funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te ca vacanta de vara imediat bate la usa.

| PetreConstanta a răspuns:

Gandeste-te ca daca nu ai carte vei fi un nimeni in viata Totul depinde de tine sa fii un invingator sau un invins Eu spun sa incerci sa fii printre invingatori Bafta

| AddaXD a răspuns:

Pai creaza-ti un cerc de prieten care sa te faca sa te simti bine, ia-ti niste casti ca sa asculti muzica in pauza, etc.

| Robert_2986 a răspuns:

Scoala nu e locul in care trebuie sa te simti in largul tau, este doar o institutie la care mergi ca sa nu mori prost.