| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uneori simt ca oamenilor le e frica de mine,ei cred ca eu vreau sa le fac ceva rau si eu nu vreau,si ma simt apoi asa ca un caine respins si vreau sa-i musc cu razbunare ca eu le-am vrut bine si ei m-au respins si m-au gonit crezand ca le vreau raul. Oamenii imi zic ca sunt nebun si nu ma accepta si ma resping, de ce?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine te face nebun e un gunoi uman parerea mea

| Freya1 a răspuns:

Daca esti cunoscut drept om cu probleme atunci e normal sa aiava oameni frica de tine.Nu e nimeni in masura sa te faca nebun deoarece nu cred ca ti-a facut o analiza psihologica dar ar cam trebui si tu sa iti revizuiesti comportamentul deoarece din perspectiva unora poti sa pari putin ciudat