| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat si am o problema. Oare e ceva neinregula cu mine? Am 18 ani jumate si chiar daca multe fete m-au placut eu nu am vrut sa fiu cu nici una. Nu am si nici nu am avut cheful sau dorinta sa fac vreodata sex, nici macar nu m-am masturbat vreodata si vorbesc foarte serios. Sa nu credeti ca poate sunt homosexual ca nu sunt si sunt foarte sigur de asta. Ce e cu mine? Ar fi fost chiar mai simplu pentru mine daca as fii un baiat urat ca nu ar mai trebuii sa ma straduiesc sa resping fetele care se indragostesc de mine. Sunt nebun sau ce? Unii ar crede asta, ca pana si eu cred un pic asta. Poate e pentru ca parintii mei m-au cam ferit multi ani sa ma uit la filme porno sau sa aflu lucruri despre sex, pentru ca sunt prea protectori intr-un fel si nici un parinte nu cred ca vrea prea repede sa se uite copiii lor la filme porno sau sa afle lucruri despre sex, dar nu prea cred ca e de la asta. Poate e pentru ca mai toata viata am fost respins de copii, adica nu prea am avut prieteni buni si cei pe care i-am avut au plecat in alta tara si cei ramasi care nu prea au fost de incredere m-au dezamagit si eu nu am avut ocazia sa ma obisnuiesc sau sa experimentez lucruri noi, care poate ca imi trezeau dorinta de a fi cu cineva. Poate e pentru ca am avut un tata vitreg care s-a cam straduit in ultimul an sa-mi arate ca nu ma prea place. Nu am avut o copilarie prea fericita, pentru ca cea mai mare parte a copilariei mele a fost o dezamagire. Copilaria mea s-a terminat prea repede si m-a cam intristat asta. Oare toate aceste lucruri ma fac sa fiu asa? Nu am mai spus nimanui ce simt, dar m-am hotarat sa spun pe acest site. Ce ma sfatuiti? Sa nu va suparati ca am trimis anonim ceea ce am scris ca nu vreau sa-mi fie rusine de voi cand o sa ma mai vedeti pe site.

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, este o perioada in care esti foarte confuz si nu sti pe ce cai sa o iei, esti nesigur, poate cam timid, si din aceasta cauza te-ai inchis in tine si nu poti da frau sentimentelor si nevoilor sexuale... din auzite stiu ca mai sunt si pers asexuale care nu simt nevoia de sex si care pot trai foarte bine fara... poate ca esti asa dar asta nu inseamna ca e ceva in neregula cu tine, incearca sa iti faci multi prieteni, sa cunosti multe fete astfel in prezenta lor, poate iti vei schimba modul de a gandi, accepta o fata in viata ta, chiar daca nu simti neaparat nevoia, dar cu timpul poate vei realiza ca ai facut o alegere buna, bafta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te consideri "defect" pentru că nu eşti atras de sex? Nu eşti. Sunt tot felul de persoane... E posibil să te fereşti de relaţii pentru că nu îţi place relaţia care o vezi între părinţii tăi. Soluţia care o văd eu (dat fiind faptul că pe ei nu-i poţi schimba) este să încerci să-ţi faci o viaţă singur. Nu te vor mai influenţa atât de mult. Sau... ai putea să te împrieteneşti cu o fată care să te facă să uiţi de toate problemele de acasă. Trimite-mi un mesaj privat dacă vrei şi mai vorbim. Mult succes!

| marsy a răspuns:

Trebuie sa vb cu cineva... sa fii mai des in compania prietenilor. daca nu ii ai. ii faci! Mda. copilaria ta poate fi un motiv sau alte problema pe care l-ai indurat de unul singur te-a facut sa cresti mai repede...
Incearca sa nu petreci prea mult timp in singuratate.
Poate nu ai gasit inca fata speciala... care sa-ti placa.
Sau pur si simplu nu te atrag toate chestiile astea dw genul porno!

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai incearca sa uiti trecutul si amintirile neplacute din viata ta si bucura-te de viata si ai grija ce prieteni iti alegi pe viitor, altceva nu mai stiu ce sa-ti mai spun, sper ca te-am ajutat la ceva.kiss

| scufitzaneagra a răspuns:

Foarte bine ca te.ai hotarat sa spui ceea ce te framanta... nu esti nebun... experientele mai putin placute din copilarie si nu numai te.au facut mai nesigur si timid...pentru ca ai niste ideii si conceptii diferite asupra unor lucruri nu esti nebun...astazi sa fii normal inseamna sa fii diferit...nu ai gasit fata potrivita. dar mai ai timp.ai timp sa. ti faci si prieteni si sa te poata ajuta ei mai mult decat noi...capul sus...ai grija...si n.are de ce sa. ti fie rusine.bye

| carmi_6480 a răspuns:

Stai linistit ca esti normal insa pur si simplu fata care sa-ti placa n-a aparut inca.

| alexxxutz a răspuns:

Stai linistit. Esti perfect normal. Fiecare avem o atractie mai mare sau mai mica legata de sex. Unii sunt obsedati (majoritatea) altii sunt mai nepasatori. Ai prefera sa fii un cocalar care sa violeze fete prin trenuri si sa claxoneze toate blondele bune? Fa-ti prieteni, ia-ti viata in maini si incearca sa nu mai pui la suflet ceea ce auzi in jurul tau de la parinti etc. Chiar daca ti se pare anormal faptul ca nu esti ca majoritatea (obsedat de sex), esti perfect normal. Nu te considera oaia neagra. Tu esti oaia alba printre o gramada de oi negrewinking

| Punishment a răspuns:

Esti mai timid?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te frate la o prostituata ca stie aia ce sa iti faca ai fost tinut din scur de aia nu simnti nevoia acum acultama pa mine si ai sa vezi ca am dreptate inca nu ai dat de gust dupa aia nu te mai saturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca esti homo, nebun s-au alceva, dar tu cati ani ai pentru caeu am 10 ani si mie mi se pare ca nu trebuie sati subestimezi calitatile pentru ca eu nu prea am noroc la fete. Tu trebuie sati apreciezi toate calitatile pe care le ai.Si nu te mai gandi la nimic la care sa te afecteze, ca prieteni o satigasesti tu pana la urma.Eu m-am mutat de la Galati la Hanul Conachi.Sa sti ca si eu am avut si eu prieteni dar daca am plecat trebuia sa imi fac si eu altii.Eu te sfatuiesc sa ii spui mamei taledespre asta ca am auzit ca tu ai tata vitreg. Dar ce s-a intamplat cu tatal tau natural.Sa stii ca tatal si mama mea s-au despartit si eu amramas la tata.Eu,in vacanta de vara m-am dus la mama care avea un amant dar eu stiam ca are si ori cum erau despartiti mama si tata si nu aveam un secret ca si tata si parintii lui stiau despre asta si m-am dus si la mare si la munte.La munte mia cumparat o pusca cu bile si din greseala i-am tras o bila in nas si m-a batut amatu lui mama.La mare iar m-a batut ca ne-am dus la restaurant si nu mi-a placut mancarea si sa nu te gandesti ca acolo la restaurant, m-a batut unde stateam noi la o casa de primit oameni cand vin la mare, e ca un hotel dar e casa lasa in fine dar tie iti e normal sa ma bata? Raspunde cu DA s-au NU.Si sa stii ca nu ma supar ca ai trimis anonim cea ce ai scris.